Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikiminin geçici veya kalıcı yöntemle dikilme işlemi; kızlık zarı yapısı, zedelenme derecesine bağlı olarak değişmektedir. Daha önceden yapılacak jinekolojik muayene sonucuna göre lokal veya genel anestezi yöntemlerinden hangisinin uygulanacağı kişiye anlatılır.

Genellikle bizim tavsiyemiz kısa süreli genel anestezi alınmasıdır. İşlem süresi 15-45 dk arasında değişmektedir. İşlemden sonra kısa süreli dinlenme sonrası günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz. Yapmanız gerekenler, dikkat etmeniz gerekenler detaylı olarak anlatılır. Kızlık zarının yırtılma şekline göre vajen dokusundan destek yapılır.

Kullanılan dikiş materyali sonradan alınmaz, kendiliğinden erimektedir. Antalya’da Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak kalıcı kızlık zarı dikimi konusunda irtibat telefonlarından benden detaylı bilgi alabilirsiniz. İşleminiz ne kadar erken yapılırsa sizin için o kadar iyi olmaktadır. İyileşme süreci, dikişlerin erime süreci evlilik hazırlıkları yapılırken sizi germemiş olur. www.kızlıkzarıdikimiantalya.com ziyaret edebilir bilgi alabilirsiniz.