Kürtaj Burdur

Kürtaj işlemi yasal olarak 10. gebelik haftasına kadar yapılabilir. 10. gebelik haftasından büyük kürtaj işlemi ancak bebekte yaşamsal anomali veya gebelik devamının annenin sağlığında ciddi şekilde sıkıntı yaratacaksa heyet raporu çıkartılarak yapılabilir.

Kürtaj işleminde artık kazıma yöntemi yerine daha sağlıklı ve hasta için daha konforlu vakum sistemi kullanmaktayız. Kürtaj işlemi lokal veya genel anestezi verilerek yapılabilir. Kürtaj yapılacak gebelik haftası büyüdükçe kanama,enfeksiyon,parça kalma riski daha çok artar. Adetinizin düzenini iyi takip etmeniz gerekmektedir. Adet gecikince hemen test yapınız.

Kürtaj yaptırmak isteyen Burdur’da yaşayan kürtaj işlemini Antalya’da gerçekleştirmek isteyenlere Antalya kadın hastalıkları ve doğum uzmanı jinekolog doktor olarak yardımcı olmaktayım.

Kürtaj Burdur’da nasıl nerede yapılır? Kürtaj Burdur fiyatı ve ücreti 2016 nedir? En iyi sağlıklı modern yöntemlerle vakum kürtaj nerede yapılır? Kürtaj Burdur anestezi faydaları? Kürtaj yapan doktor klinik jinekolog merkez Burdur?

Kürtaj işleminden sonra biraz dinlendikten sonra seyahat etmeniz engel değildir.

Detaylı bilgi almak için özel klinik telefonlarından bize ulaşabilirsiniz.