Kürtaj Denizli

10.gebelik haftasına kadar istenmeyen gebelikler yasal olarak sonlandırılabilir. Kürtaj küretaj işlemi lokal veya genel anestezi ile yapılabilir. Karmen aspiratör denilen alet kullanılarak rahim içindeki gebelik..

materyali vakumlanarak işlem gerçekleştirilir. Rahim içini küret ile kazıma işlemi yapmıyoruz. Anestezi uygulamasından önce mideniz en az 6 saat boş olmalıdır.Oruç tutar gibi aç ve susuz olmalısınız.Kürtaj işlemi sırasında ve sonrasında ultrason yapılarak kontrolunuz gerçekleştirilir. Antibiyotik ve ağrı kesici önerilir.Kürtaj sonrası dikkat edilmesi gerekenler anlatılır.Kontrasepsiyon doğum kontrol yöntemleri hakkında bilgi verilir.

Sosyal nedenler için Denizli ve ilçelerinde oturan kürtaj işlemini Antalya’ da yaptırmak isterseniz şehir merkezinde sizlere yardımcı olmaktayız.Özel klinik irtibat telefonlarından kürtaj Denizli ve Antalya’da nerede olur? Kürtaj nasıl yapılır ? sağlıklı modern yöntemler kullanılarak ağrısız kürtaj nasıl olur? Kürtaj fiyatı ve ücreti 2019 nedir? Kürtaj işlemi sonrası nelere dikkat etmeliyim? Gizlilik önemli mi? Sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Antalya merkez özel jinekolog doktor Mustafa Torgaç 0-532-687 09 39. 7 gün 24 saat acil jinekolog.