Kürtaj Isparta

Kürtaj nedir? Kürtaj 10.gebelik haftasına kadar istenmeyen gebeliklerin veya anomalili bebeklerin rahim içinden boşaltılması işlemine denir. Kürtaj işleminde anestezi uygulaması yapılır.

Lokal anestezi ile cervix denilen rahim ağzı uyuşturulur.Genel anestezi de kola takılan damar yolundan enjekte edilen anestezik madde ile kısa süreli anestezi sağlanır böylece olayı hatırlamaz ve ağrı duymazsınız.Ağrısız ve acısız karmen aspiratör ile vakum kürtaj uygulanarak modern ve hijyenik yöntemler kullanılarak işleminiz gerçekleştirilir.Kürtaj işlemi sonrası ultrason ile kontrolunuz yapılır.Kürtaj işlemi sonrası antibiyotik ve ağrı kesici bazen rahim toplayıcı ilaçlar verilerek 1 hafta sonra kontrole gelmek üzere size randevu verilir.

Isparta’da yaşayan kürtaj işlemini sosyal nedenlerden dolayı Antalya’da kürtaj yaptırmak isteyen ve bilgi almak isteyenlere Antalya merkezde özel muayenehane de çalışan jinekolog doktor olarak yardımcı olmaktayız. Isparta kürtaj fiyatı ve ücreti 2019 nedir ? Nasıl yapılır? Anestezi? gizlilik?

Ağrısız acısız kısa sürede sağlıklı modern yöntemlerle kürtaj işlemi için özel klinik numaralarından bizi arayabilirsiniz.