Kürtaj Manavgat

Kürtaj, küretaj, bebek aldırmak, istenmeyen gebelik sonlandırılması rahim denilen uterus içinde bulunan gebelik materyalinin cerrahi müdahale ile alınması işlemine verilen terimlerdir.

Ülkemizde kürtaj yasal sınırı 10. Gebelik haftasına kadardır. Daha büyük gebelik sonlandırılma işlemi ancak bebekte yaşamsal sakatlık, fetal anomali veya annenin sağlığını ilerleyen gebelik sıkıntıya sokacak ise ancak sağlık kurulu raporu çıkartılarak yapılmaktadır.

Manavgat bölgesi ve çevresinde kürtaj işlemi yaptırmak isteyenlere Antalya’da bulunan özel çalışan kürtaj merkezimizde yardımcı olmaktayız. Vakum yöntemi kullanarak kazıma işlemi yapılmadan kürtaj lokal veya anestezi altında yapılmaktadır. Böylece kürtaj sonrası ağrınız minimum seviyeye indirilecektir. Kürtaj işlemi öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenleri web sitemizde ilgili konu başlıkları altında inceleyebilirsiniz. Manavgat kürtaj fiyatı ve ücreti 2019, gizlilik, soru ve merak ettiklerinizi 7 gün 24 saat iletişim bilgilerimiz den bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Anestezi uygulanabileceği için en az 6 saat aç ve susuz olmalısınız. Kürtaj işlemi sonrası dinlenecek size gerekli bilgilendirilmeler yapılacaktır. İşlem sonrası bir hafta sonra ultrason kontrolüne gelmeniz için randevu verilecektir. Korunma yoları hakkında bilgilendirileceksiniz.

Antalya merkezde bulunan özel kliniğimize ulaşım son derece kolaydır. Ulaşım detaylarından bilgi alabilirsiniz.