Lazer ile Vajen Daraltma ve Yenileme (İntimalase)

Vajen kaslarında gevşemeye yol açan durumlar arasında; zor normal doğum öyküsü ,iri bebek doğum öyküsü,normal doğum sırasında dikişlerin iyileşme sürecinde yaşanan sıkıntılara ek olarak menopoz dönemi ve aşırı kilo sayılabilir.

Vajen kaslarında gevşekliğe bağlı olarak vajinal tonus yeterli olmaz. Özellikle cinsel aktivitede birliktelik sırasında bu kasların gevşekliğine bağlı olarak her iki taraf da seks sırasında yeterli zevk alamaz.Orgazm sorunları ve cinsel tatminsizlik devamında cinsel isteksizlik gelişir.

Bütün dünyada başarı ile uygulanan lazerle vajen (vajina) daraltma ve yenileme (intimaLase) sistemi sayesinde artık bu sorunlarınızdan ağrısız ve acı çekmeden ameliyat olmadan kurtulabileceksiniz. İntimaLase teknolojisi ile Er:YAG lazer uygulaması ile uygulanan dokularda foto termal etki ile kollajen üretimini tetikleyerek dokularda kollajen artışı sağlayarak vajinal kanalda daralma ve yenileme meydana gelmektedir.20-25 dakika süren seans ile lazerle vajen (vajina) daraltma ( vaginal tightening) yapılabilmektedir.Bazı hastalarda bir ay sonra ikinci bir seans gerekli olabilmektedir.

Er:YAG Lazer kullanarak yapılabilen uygulamalar:

*Vajinal (vajen) daraltma ( intimaLase)

*İdrar kaçırma tedavisi

*Vulva deri rengi açma (vulva whitening)

*Rahim ağzı yaralarının tedavisi

*Genital siğil ( condilom) tedavisi

*Gebelik çatlaklarının düzeltilmesi (strialar)

*Cerrahi yara izlerinin düzeltilmesi

*Labiumların küçültülmesi (labioplasti) Antalya’da kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak vajen estetiğinde son teknoloji lazerle vajen(vajina) daraltma ve yenileme ,vajen (vajina) gençleştirme ,vaginal thigtening konusunda kliniğimizde sizlere yardımcı olmaktayız.Vajen daraltma ( vajinoplasti) ameliyatı tercihinize göre lazer ile veya cerrahi ameliyat olarak yapılmaktadır.

Detaylı bilgi almak için Jinekolog doktor Mustafa Torgaç cep 0 532 687 09 39 arayabilirsiniz.