Vajinismus

Cinsel birleşme sırasında vajeni çevreleyen kasların bilinç dışı istemsiz kasılmaları sonucunda oluşur. Cinsel ilişki çok zor hatta imkansız hale gelir. Bilinç dışı gelişen refleks kasılmalar sonucu görülür. Her kadında farklı şekillerde olabilir. Jinekolojik muayene neredeyse imkansızdır.

Vajinismus problemi nedeniyle normal doğum bile yapamazlar. Geçmiş sorgulandığı zaman istemediği bir evlilik, cinsel taciz veya tecavüz öyküsü, kötü hafızaya kazınmış jinekolojik muayene, doğum, kürtaj sonrası da görülebilir. Bu gün için başarıyla tedavi edilebilir.

Tedavi seansları kişiye ve probleme bağlı olarak 1 seanstan 10 seansa kadar uzayabilir. Genital organ bozukluğu değildir. Tedavi seanslarında vajen kaslarını kullanmayı özel yöntemlerle vajinismus problemi olan bayanlara öğreterek başarıya ulaşıyoruz. Antalya'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Özel Jinekolog olarak vajinismus tedavisine başladığımız tüm hastalarımızda başarıya ulaştık. Başarının en önemli yolu kendinize ve bize duyacağınız güven olmalıdır.

Detaylı bilgi için kliniğimizle temasa geçiniz. www.antalyavajinismustedavi.com sitemizden de detaylı bilgi alabilirsiniz. Burdur, Isparta, Afyon, Denizli, Fethiye, Alanya........ il ve ilçelerinde yaşayan çiftler vajinismus tedavisi konusunda sıkıntılarınız için vajinismus konusunda deneyimli biri olarak % 100 başarı için beni arayabilirsiniz.Antalya merkezde özel muayenehanemde çalışmaktayım.